Dla Uczniów i Studentów

Wiesz, dlaczego naszą misją jest dawanie młodym ludziom (takim jak ty) szans na lepszą przyszłość? Bo sami takie szanse dostaliśmy w życiu nie raz. I wiemy, jakie to jest ważne. My robimy to zawodowo.

CO MY WŁAŚCIWIE DLA WAS ROBIMY?
  1. Doradzamy jak dobrze wybrać szkołę lub pracę, diagnozujemy wasze predyspozycje (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów)
  2. Rozwijamy was poprzez warsztaty, szkolenia i inicjatywy społeczne typu ExcelDay (na wszystkich etapach edukacji)
  3. Wprowadzamy was na rynek pracy w formie praktyk, staży, pierwszej pracy i wolontariatów (uczniowie szkół średnich, studenci i absolwenci)
  4. Dajemy wam stypendia na dalszy rozwój naukowy, sportowy i muzyczny (na wszystkich etapach edukacji)

Aktualnej oferty warsztatów, staży i wolontariatów szukajcie na naszym portalu rekrutacyjnym i na facebooku.

NIE ROBIMY TEGO SAMI

Wsparcie, które wam zapewniamy, nie byłoby możliwe bez naszych partnerów:

1. Firm – to u nich odbywacie staże, praktyki, to do nich aplikujecie do pierwszej pracy. To właśnie oni zapewniają kadrę wykładowców-praktyków, która dzieli się z wami swoją wiedzą. I to oni najczęściej przyznają stypendia na wasz rozwój naukowy. Brzmi nieźle, prawda?
  2. Uczelni i szkół – bez wsparcia waszych szkół nie moglibyśmy dotrzeć do was z informacją o połowie naszych inicjatyw. Otwartość szkół na nasze działania kierowane do was jest nie do przecenienia.
  3. NGOs – fundacje i stowarzyszenia, bo o nich mowa, dają wam szansę zdobyć doświadczenie zawodowe w formie wolontariatu. Jest mnóstwo takich, do których nigdy byśmy was nie wysłali, ale też coraz więcej tych, które profesjonalizmem mogą konkurować z niejedną firmą.
  4. Sponsorów i darczyńców – myślicie że kto funduje wam wejściówki do kina? Kto finansuje sprzęt muzyczny? Kto płaci za diagnozy w szkołach? Przecież to wszystko kosztuje, to właśnie oni stoją za waszym rozwojem.
  5. I wielu wielu innych.

Współpraca jest kluczowa, żeby zrobić coś naprawdę fajnego. Chcecie poznać naszych partnerów? Kliknijcie TUTAJ i poczytajcie o nich. Są to organizacje ponadprzeciętne, odpowiedzialne społecznie, dające młodym ludziom szansę na rozwój. Podzielają nasza opinię, że najważniejszy jest dobry start!

CO MÓWIĄ O NAS INNI?

Działamy od 2007 roku, więc już całkiem sporo czasu. Z naszego wsparcia skorzystało już ponad 10.000 młodych osób. Cieszymy się, że mieliśmy okazję z nimi współpracować, bo lubimy zmotywowanych ludzi. Poznaj ich opinię na temat naszej pracy.

SPRAWDŹ SIĘ!

Jeśli masz ochotę sprawdzić swoje predyspozycje, zapraszamy cię do dwóch bezpłatnych badań online:

1. Czy wiesz, jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy marzeń? Sprawdź to! Uzupełnij bezpłatny test przygotowany przez profesjonalnych doradców zawodowych z naszej Fundacji i sprawdź, czy jesteś gotowy, żeby podbić rynek pracy. Gotowość do wejścia na rynek pracy – uzupełnij test
  2. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim stopniu wpisujesz się w profil idealnego fundraisera, zapraszamy Cię do udziału w badaniu. Test składa się z 25 pytań i jego wypełnienie zajmie Ci nie więcej niż kilkanaście minut. Uzupełnij kwestionariusz