Dla Uczniów i Studentów

Wiesz, dlaczego naszą misją jest dawanie młodym ludziom (takim jak ty) szans na lepszą przyszłość? Bo sami takie szanse dostaliśmy w życiu nie raz. I wiemy, jakie to jest ważne. My robimy to zawodowo.

CO MY WŁAŚCIWIE DLA WAS ROBIMY?
  1. Doradzamy jak dobrze wybrać szkołę lub pracę, diagnozujemy wasze predyspozycje (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów)
  2. Rozwijamy was poprzez warsztaty, szkolenia i inicjatywy społeczne typu ExcelDay (na wszystkich etapach edukacji
  3. Dajemy wam stypendia na dalszy rozwój naukowy, sportowy i muzyczny (na wszystkich etapach edukacji)
  4. Przez ponad 10 lat wprowadzaliśmy was na  rynek pracy w formie praktyk, staży, pierwszej pracy i wolontariatów, a dzisiaj uczymy naszych partnerów biznesowych, społecznych i edukacyjnych jak robić to samodzielnie
NIE ROBIMY TEGO SAMI

Wsparcie, które wam zapewniamy, nie byłoby możliwe bez naszych partnerów:

1. Firm
  2. Uczelni i szkół
  3. NGOs – fundacji i stowarzyszeń
  4. Sponsorów i darczyńców
  5. I wielu wielu innych.

Współpraca jest kluczowa, żeby zrobić coś naprawdę fajnego. Chcecie poznać naszych partnerów? Kliknijcie TUTAJ i poczytajcie o nich. Są to organizacje ponadprzeciętne, odpowiedzialne społecznie, dające młodym ludziom szansę na rozwój. Podzielają nasza opinię, że najważniejszy jest dobry start!

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Działamy od 2007 roku, więc już całkiem sporo czasu. Z naszego wsparcia skorzystało już ponad 12.000 młodych osób. Cieszymy się, że mieliśmy okazję z nimi współpracować, bo lubimy zmotywowanych ludzi.

SPRAWDŹ SIĘ!

Czy wiesz, jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy marzeń? Sprawdź to! Uzupełnij bezpłatny test przygotowany przez profesjonalnych doradców zawodowych z naszej Fundacji i sprawdź, czy jesteś gotowy, żeby podbić rynek pracy. Gotowość do wejścia na rynek pracy – uzupełnij test