Organizujemy warsztaty dla dzieci

Nasza Fundacja organizuje warsztaty dla dzieci, które w bajkowy sposób uczą, że tylko dzięki wzajemnej akceptacji, współpracy i komunikacji można zakończyć z sukcesem różne przedsięwzięcia, teraz i w przyszłości. Prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 4 roku życia.

Warsztaty są elementem prowadzonego przez Fundację PROGRAMU PRZYSZŁOŚĆ, nad którym patronat objęło Wielkopolskie Kuratorium Oświaty. Celem programu jest diagnoza predyspozycji i szeroko pojęty rozwój dzieci.

Prowadzone przez naszą wykwalifikowaną kadrę psychologów i doradców zajęcia odbywają się w odpowiednio dobranych grupach wiekowych i dotyczą różnej tematyki, w zależności od potrzeb danej grupy. Skupiamy się na rozwoju kompetencji interpersonalnych oraz zagadnieniach tolerancji i wielokulturowości.

Zapraszamy przedszkola i szkoły do współpracy przy organizacji warsztatów. Osoby zainteresowane prosimy o KONTAKT.

Zapraszamy do dołączenia do nas na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco można śledzić nasze działania na rzecz najmłodszych:

Nasz zespół

Oferta dla szkół