Pomóż nam pomagać

Od 2007 roku staramy się zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Jeżeli tak jak my wierzysz, że warto zainwestować w rozwój ludzi młodych, utalentowanych, od najmłodszych lat aż po studia i pierwszą pracę, pomagaj razem z nami. Sposobów na pomaganie jest wiele:

Przekaż nam swój 1% - to nic nie kosztuje, wystarczy wpisać nasz nr KRS w PIT roczny. Każda przekazana złotówka to szansa odkrycia talentu lub wyboru właściwej ścieżki dla młodego człowieka.
nasz nr KRS: 0000294586

Wesprzyj nasze działania finansowo przekazując DAROWIZNĘ na nasze konto. Skorzystaj z platformy PayU lub z formularza wpłaty, który wykorzystasz np. w placówce pocztowej.
nasze konto: Bank Citi Handlowy, 59 1030 0019 0109 8530 0015 6201

Zaangażuj się w nasze działania osobiście, bez przekazywania finansów, w ramach WOLONTARIATU KOMPETENCJI. Jeśli uważasz, że możesz wesprzeć nasze talenty lub naszą organizację merytorycznie, skontaktuj się z nami. Bardzo cenimy taką pomoc.
skontaktuj się z nami: 616496865 lub info@FundacjaRozwojuTalentow.pl

Przekaż nam swój 1% podatku