ROZWIŃ SKRZYDŁA SWOJEJ ORGANIZACJI

Chcąc wesprzeć fundacje i stowarzyszenia w ich działaniach na rzecz lepszego jutra, pragniemy podzielić się naszym doświadczeniem w obszarze pozyskiwania środków na cele działalności organizacji (fundraising).

Dzięki temu, że sami skutecznie finansujemy nasze programy, jesteśmy w stanie systematycznie i skutecznie rozwijać naszą działalność prospołeczną. Wsparcie naszych partnerów pozwala nam zatrudniać i szkolić doskonałą kadrę, która pomaga nam pomagać innym.

Jak możemy Wam pomóc?

1. Poprzez konsultacje indywidualne w zakresie fundraisingu.
Bezpłatnie, raz w miesiącu, założycielka naszej Fundacji, Anna Korzeniewska, doradza jak nawiązywać współpracę z darczyńcami indywidualnymi i firmami.

2. Poprzez stworzony profil fundraisera i narzędzie do zbadania kompetencji w tym obszarze. Ty też możesz sprawdzić czy masz predyspozycje do bycia skutecznym fundraiserem.
Sprawdź swój profil

Chcesz dowiedzieć się, czym charakteryzuje się profesjonalny fundraiser? Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem Profesjonalny fundraiser – profil kompetencyjny, przygotowanym przez Irminę Rytlewską, psycholog z naszej Fundacji.

Weź udział w projekcie

Nasz zespół