Rozwijamy i wprowadzamy studentów na rynek pracy

Nasza Fundacja współpracuje z kilkudziesięcioma uczelniami z całej Polski. Celem tej kooperacji jest wspólna realizacja przedsięwzięć na rzecz wprowadzania studentów na rynek pracy. Podstawowym programem łączącym Fundację i Uczelnie jest program STUDENT NA RYNKU PRACY (SNRP).

Podpisując umowę współpracy, Fundacja zapewnia partnerskim Uczelniom:

1. Miejsca stażowe dla najzdolniejszych studentów danej uczelni, odpowiadające na potrzeby biznesowe przedsiębiorców.

2. Wykwalifikowaną kadrę, która przeprowadza warsztaty, szkolenia oraz poszczególne etapy selekcji w programie stażowym, a także sprawuje organizacyjną kontrolę nad programem.

3. Sprawozdania merytoryczne z prowadzonych działań, możliwość przeprowadzenia dodatkowych badań.

Nasza Fundacja współpracuje z wieloma uznanymi pracodawcami. W efekcie realizowanych do tej pory działań, ponad 70% studentów przyjętych na staże otrzymało propozycję dalszej współpracy po zakończeniu stażu.

Wszystkie Uczelnie zainteresowane współpracą z naszą Fundacją zapraszamy do KONTAKTU.

Sprawdź naszych partnerów

Nasz zespół