Nowe Oblicze Wolontariatu

Chcąc wesprzeć fundacje i stowarzyszenia w ich działaniach na rzecz lepszego jutra, stworzyliśmy system profesjonalizacji NGO-sów. Naszych Partnerów społecznych wspieramy na wiele sposobów. Pomagamy im w rekrutacji i selekcji wolontariuszy. Tworzymy narzędzia IT wspierające NGO-sy w badaniu kompetencji przyszłych fundraiserów. Pozwalają one sprawdzić czy kandydat na to stanowisko ma predyspozycje, żeby stać się skutecznym fundraiserem. Zapewniamy również konsultacje indywidualne w zakresie fundraisingu. Bezpłatnie, raz w miesiącu, prowadzimy konsultacje indywidualne w obszarze fundraisingu. Można się z nami umówić mailowo TUTAJ. A to wszystko dla młodych ludzi, dla których wolontariat to szansa na rozwój kompetencji, nabycie nowych umiejętności i weryfikację swoich wyborów zawodowych. Wierzymy, że angażując się społecznie można nie tylko pomagać innym, ale również rozwijać samego siebie.